O nas

Krakowskie CHT to nowoczesny obiekt wybudowany w miejscu dawnej Tandety. Inwestycja została ukończona w 2005 roku. Do tego czasu w miejscu obecnego centrum znajdował się plac targowy, skupiający aż 600 sprzedawców handlujących głównie artykułami odzieżowymi oraz obuwniczymi.

W tej chwili w samym centrum handlowym znajduje się 250 butików prowadzonych przez dotychczasowych sprzedawców. Pozostała ich część w dalszym ciągu prowadzi działalność handlową na terenie targowiska.

Misja

Celem naszej spółki jest zrzeszenie jak największej liczby wspólników będących drobnymi przedsiębiorcami prowadzącymi działalność handlowo-usługową. Dzięki sile tak dużej liczby wspólników jesteśmy w stanie skutecznie wspierać rozwój i poszerzać nowe rynki zbytu dla drobnej przedsiębiorczości.

Misją naszej firmy jest wpieranie rozwoju polskiej przedsiębiorczości handlowo-usługowej. Chcemy, aby nasza działalność przyczyniała się do podtrzymywania tradycji polskiego handlu, wzmacniania pozycji polskiego przedsiębiorcy wobec konkurencyjnej działalności firm zagranicznych oraz dostarczania klientowi wysokiej jakości produktu za przystępną cenę.