FESTIWAL PLACÓW TARGOWYCH

W ramach promocji krakowskich placów targowych w dniu 8 listopada 2014 r. odbył się na Placu Imbramowskim, który był gospodarzem imprezy wspólnie z Urzędem Miasta Krakowa Festiwal Placów Targowych wraz z pokazem kulinarnym pod nazwą „Rozgrzewająca Jesień” połączony z degustacją gdzie swoje produkty promowały między innymi takie place jak „Stary Kleparz”, „Unitarg”, „Plac na Stawach”, „Nowy Kleparz” oraz Krakowskie Centrum Handlowo Targowe które zorganizowało wystawę strojów z kolekcji jesienno-zimowej.

Festiwal poprowadził znany krakowski dziennikarz red.Leszek Mazan, a imprezę uświetnili swoją obecnością przedstawiciele Urzędu Miasta Krakowa na czele z Prezydentem Miasta prof. Jackiem Majchrowskim.

Spółka KCHT została uhonorowana dyplomem za nieoceniony wkład w rozwój i promocję lokalnych targowisk na terenie miasta Krakowa, a impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Wszystkim kupcom biorącym udział w promocji naszego Centrum serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania składamy Pani Ewie Leśniak, Panu Bogusławowi Baran, Pani Annie Guzik oraz Panu Andrzejowi Grochot.

Liczymy na większe zainteresowanie naszych Wspólników w przyszłym roku.

 

Zarząd Krakowskiego CHT